HISTORIE SUKCESU

Basia

To była wspaniała, kolorowa zabawa, która pomogła mi uporządkować sobie życie.

Anita

Zmieniłam myślenie, pokochałam jogę i całkowicie odmieniłam moje podejście do jedzenia.

Agnieszka

Wprowadziłam poranną rutynę i moje małe przyjemności, pomogło mi to zredukować stres i moje życie stało się spokojniejsze.

Bogusia

Wszystkie zmiany wymagają wysiłku, ale szybko zostaje to wynagrodzone efektami. Nauczyłam się jak radzić sobie w sytuacji kryzysowej i jak prawidłowo komponować zbilansowane posiłki.

Małgosia

Nauczyłam się prawidłowo odżywiać, jem więcej warzyw, ograniczyłam słodycze, szybko przyrządzam zdrowe i smaczne dania a mój nastrój poprawił się o sto procent.

Joanna

Bilansuje posiłki. Kolorowanie to nawyk. Codziennie mam wszystkie grupy produktów. Udaje mi się utrzymać wagę, co nie jest łatwe przy lekach, które biorę.

Kasia

Pewność siebie i wiara, że uda mi się osiągnąć cel. W mojej głowie wszystko się poukładało, mam więcej energii, nic mnie nie przeraża, jestem bardziej świadoma i zdecydowanie wzrosła moja samokontrola.

Katarzyna

Program wprowadził plan, systematyczność, wiedzę i praktyczne zadania. Wiedza merytoryczna została przełożona na praktyczną i działa!

Marta

Odkryłam nowe smaki i produkty, zostałam swoim dietetykiem, uwierzyłam w siebie i teraz jestem pozytywnie nakręcona i szczuplejsza… piękniejsza, młodsza, zgrabniejsza.