Basia

To była wspaniała, kolorowa zabawa, która pomogła mi uporządkować sobie życie.

Program jest genialny – prosty i skuteczny. Schudłam i to bez większego wysiłku. To była wspaniała, kolorowa zabawa, która pomogła mi uporządkować sobie życie.

System Kasi z kwadracikami, kredkami i malowaniem tego co jem nie był żadnym ograniczeniem, tylko zabawą i pomocą w tym co i ile mogę zjeść. A mogłam jeść wszystko, tylko z głową.

Tak zaczęła się moja totalna przemiana! Nie tylko zmiana wyglądu i sposobu jedzenia, ale całkowita przemiana mentalna, zmiana postępowania i stylu życia.

Efekty rewelacyjne. Zdrowo i kolorowo.

W młodości byłam osobą aktywną fizycznie – koszykówka, tenis, rower. Wysoka, szczupła, nie ograniczałam się w jedzeniu, tym bardziej, że „walczyłam” z nadczynnością tarczycy. Z wiekiem aktywność sportowa spadła, tarczyca się uspokoiła, a nawyki żywieniowe pozostały. Nim się zorientowałam, przestałam wchodzić w swoje spodnie, a waga nadal rosła, dodatkowo tarczyca przeszła w niedoczynność!

Zaczęłam się odchudzać. Przetestowałam wszystkie możliwe diety świata – chudłam i tyłam na przemian, kończąc za każdym razem z większą wagą niż zaczynałam. Osiągnęłam prawie 96 kg. Było to bardzo frustrujące i dołujące. Postanowiłam spróbować innej metody i pokochać moje dodatkowe kilogramy. Początkowo było świetnie, udałam się na urlop w egzotyczne miejsce i bez stresu cieszyłam się urokami Afryki. Ale gdy po powrocie z wyjazdu zobaczyłam swoje zdjęcia – załamałam się. Wspaniałe, piękne krajobrazy, a tu stoi takie coś, więcej niż obłe… hipopotam!

To był moment, kiedy postanowiłam skorzystać z kontaktu, który dostałam od znajomych i pierwszy raz skontaktowałam się z Kasią. I tak zaczęła się moja totalna przemiana! Nie tylko zmiana wyglądu i sposobu jedzenia, ale całkowita przemiana mentalna, zmiana postępowania i stylu życia. W 6 miesięcy pozbyłam się 20 kg i ku mojemu zaskoczeniu bez większego wysiłku.

Ile kilogramów schudłaś i jak zmieniło się twoje życie?

Schudłam 20 kg i to bez większego wysiłku. To była wspaniała, kolorowa zabawa, która pomogła mi uporządkować sobie życie. System Kasi z kwadracikami, kredkami, malowaniem tego co jem nie jest ograniczeniem, jest zabawą i pomocą, ile i czego mogę zjeść. A mogłam jeść wszystko, tylko z głową.

Po programie zmieniłam spojrzenie na produkty w sklepie. Szerokim łukiem omijałam albo wręcz przestałam widzieć, wszystko to co niezdrowe, co ma cukier, konserwanty, za dużo tłuszczu. Nie mam chęci nawet tego kupić, a co dopiero zjeść.

Za namową Kasia zaczęłam ćwiczyć jogę. To był strzał w dziesiątkę. Do dziś jestem fanką jogi, i pomimo poważnej operacji ortopedycznej nadal z przyjemnością ją praktykuję (mimo że po operacji moje możliwości zakresu ruchu zostały ograniczone).

Moja endokrynolog (tarczyca) już mi powiedziała, że moje wyniki badania m.in. cholesterolu nie pasują do mojego peselu 🙂

Co było najtrudniejsze w trakcie odchudzania?

Nie miałam większych problemów, wspaniale się bawiłam, uczyłam się mądrze gotować i ćwiczyłam jogę wspólnie z dziewczynami przed ekranem komputera nie wychodząc z domu. Idealne odchudzanie!

„Przyjemną wadą” natomiast jest to, że musiałam totalnie przerobić całą moją garderobę – spodnie spadały ze mnie bez rozpinania! Ale i to było cudowną zabawą. Kolorowe, obcisłe nowe ciuszki, dodatkowa pewność siebie i otwartość, a to tylko przy okazji – stracenia 20 kg.

Przed
Po

jjj

Czy poleciłabyś program Szczupła Zdrowa i Szczęśliwa w wersji on-line?

Po prawie 10 latach, kilka kilogramów wróciło – postanowiłam powtórzyć program, tym bardziej że zaczął być dostępny on-line (jaka oszczędność czasu na dojazdy). Ta forma wspólnego gotowania, próbowania, we własnej kuchni, ćwiczenia, rozmawiania i pytania na zajęciach w swoim pokoju świetnie zdała egzamin.

Na wszystkie potrawy dostajemy przepisy z informacją o kolorowej kaloryczności. Są tu sałatki, sosy, pasty, zupy i przekąski, ale również propozycje na śniadanie, obiad i kolację, jak również i desery.

Kasia wprowadziła też dodatkowy trening. Oprócz tego, że każda z nas ćwiczy jogę, na zajęciach mamy krótkie program treningowe na różne partie ciała, ćwiczenia są nagrane i potem udostępniane w naszej grupie, tak więc można ćwiczyć, kiedy się chce, ile się chce i co się chce. SUPER!!!!!

Program kolorowego odchudzania i ćwiczenia jogi to duet, który pozwoli każdemu powrócić do wymarzonego wyglądu, równowagi zdrowotnej i radości z życia.

Gorąco polecam! Program jest genialny – prosty i skuteczny. Wystarczy tylko stosować się do zaleceń. Sama to przeszłam 10 lat temu i doświadczyłam teraz…

Efekty rewelacyjne. Zdrowo i kolorowo!

Napisz komentarz