Anita

Zmieniłam myślenie, pokochałam jogę i całkowicie odmieniłam moje podejście do jedzenia.

Poznałam kwadraty, zakupiłam kredki, zaczęłam ćwiczyć i tak rozpoczęła się moja przygoda z malowaniem, jogą i fajną dziewczyną z niesamowitą wiarą, że jak się chce, to można wszystko.

Joga jest tak samo fantastyczna jak na sali. Zajęcia on-line tak samo fajne jak na żywo, dodatkowo ze wspólnym gotowaniem. Mamy video-treningi, z których można korzystać w każdej chwili, a stały kontakt na czacie daje dodatkową mobilizację.

Zmieniłam myślenie, pokochałam jogę i całkowicie odmieniłam moje podejście do jedzenia. Nauczyłam się, że można jeść wszystko tylko z głową i umiarem.

Do Kasi trafiłam zupełnie przez przypadek. Koleżanka zaproponowała mi wzięcie udziału w programie. Zgodziłam się, ale tylko z czystej ciekawości, bo szczerze mówiąc to nie wierzyłam, że schudnę.

W trakcie programu poznałam kwadraty, zakupiłam kredki i zaczęłam uczęszczać na zajęcia jogi, której nie znałam a którą praktykuję do dnia dzisiejszego. I tak zaczęła się moja przygoda z malowaniem kwadratów, jogą i fajną dziewczyną z niesamowitą wiarą, że jak się chce to można wszystko.

Kiedy ku mojemu zdziwieniu waga zaczęła spadać, a ćwiczenia z jogi nie były wcale takie trudne i męczące, zaczęło mi się to wszystko podobać. Zmieniłam myślenie, pokochałam jogę i całkowicie odmieniłam moje podejście do jedzenia. Nauczyłam się, że można jeść wszystko tylko z głową i umiarem. Można jeść zdrowo i smacznie.

Ile kilogramów schudłaś i jak zmieniło się twoje życie?

Schudłam 12 kg i niedługo minie 10 lat jak utrzymuje efekty uzyskane w programie, który odbywał się jeszcze w Warszawie. Zmieniło się bardzo dużo, mam więcej energii i dobrze się czuję ze swoją wagą i ciałem, zmieniłam przyzwyczajenia żywieniowe i jem zdrowiej.

A jaką radość sprawiło mi, kiedy w 25 rocznicę ślubu bez problemu weszłam w sukienkę ślubną.

Co było najtrudniejsze w trakcie odchudzania?

Największą trudnością było chyba to, że musiałam jakoś pogodzić przyzwyczajenia smakowe męża i moje. Co sprowadzało się do gotowania np. dwóch obiadów: kiedy on chciał zjeść tradycyjne schabowe a ja wolałam gotowaną pierś z kurczaka.

Obecnie gotuję i jem to co lubię, a jeśli mąż ma ochotę na coś innego to przygotowuję to dla niego.  Oczywiście wiele rzeczy lubimy razem a nawet je wspólnie gotujemy. Mąż też, ma swoje dania popisowe, żeby nie było.

Przed
Po

jj

Czy poleciłabyś program Szczupła Zdrowa i Szczęśliwa w wersji on-line?

Kasi nie ma już w Polsce tylko jest w pięknej Portugalii, ale okazało się, że nie stanowi to żadnej przeszkody. Gdy pandemia zatrzymała i unieruchomiła nas w domach – pojawiło się kilka niechcianych kilogramów, ale pojawiły się również joga i program kolorowego odchudzania w wersji online.

Joga jest tak samo fantastyczna jak na sali, choć widzimy się przez ekran komputera. Zajęcia z odchudzania są tak samo fajne i dodatkowo wzbogacone o wspólne gotowanie on-line. Mamy przygotowane video-treningi, z których można korzystać w każdej chwili, a stały kontakt na czacie daje dodatkową mobilizację.

Ja serdecznie polecam program w wersji on-line. Jestem przykładem, że można i warto nauczyć się paru rzeczy od Kasi, zmienić swoje myślenie, wzmocnić swoje ciało i poczuć się świetnie.

Napisz komentarz