Agnieszka

Wprowadziłam poranną rutynę i moje małe przyjemności, pomogło mi to zredukować stres i moje życie stało się spokojniejsze.

Program oceniam super, zyskałam wiele nowych, cennych informacji jak postępować.

Metoda graficzna bardzo mi się podobała, jest prosta i nie miałam żadnych problemów ze zrozumieniem zasad malowania posiłków. Na warsztatach poznałam fajne przepisy i metody jak szybko gotować co skróciło czas spędzany w kuchni.

Wprowadziłam moje codzienne rutyny, które poprawiły nie tylko jakość mojego odżywiania, ale również samopoczucie. Codzienna poranna rutyna i małe przyjemności dla relaksu, pomogły zredukować stres a moje życie stało się spokojniejsze.

DSC_0542kwa

Program oceniam super, bo dzięki niemu poukładałam sobie wiedzę i zyskałam wiele nowych, cennych informacji jak postępować. Dla mnie szczególnie ważne były wskazówki jak robić zakupy i jak planować posiłki.

Jeśli chodzi o metodę graficzną to bardzo mi się podobała, jest prosta i nie miałam żadnych problemów ze zrozumieniem zasad malowania posiłków. Jestem wzrokowcem więc metoda graficzna pasowała mi idealnie. Mogłam szybko zorientować się, gdzie i czego mi brakuje w codziennych posiłkach. Dzięki warsztatom poznałam fajne przepisy i metody na szybkie gotowanie. Jest to dla mnie bardzo istotne, bo skróciło mój czas spędzany w kuchni.

Przed
Po

Dzięki programowi wprowadziłam również moje codzienne rutyny, które poprawiły nie tylko jakość mojego odżywiania, ale również samopoczucie. Codzienna poranna rutyna z jogą i moje małe przyjemności dla relaksu, pomogły mi zredukować stres co spowodowało, że moje życie stało się o wiele spokojniejsze.

Napisz komentarz