Kasia

Pewność siebie i wiara, że uda mi się osiągnąć cel. W mojej głowie wszystko się poukładało, mam więcej energii, nic mnie nie przeraża, jestem bardziej świadoma i zdecydowanie wzrosła moja samokontrola.

Program pomógł mi wdrożyć nawyki do codziennego życia. Śpię teraz dłużej, wyciszenie, uśmiecham się do siebie, spokojniejsza jestem. Mam większą energię do działania, nic mnie nie przeraża. Jestem bardziej świadoma i zdecydowanie wzrosła moja samokontrola.

Pewność siebie i wiara, że uda mi się osiągnąć cel. W mojej głowie wszystko się poukładało i widzę skąd brał się strach. Program wzmacnia charakter tak samo jak sport. Siła walki ze słabościami – ogromna. Nie ma już łakomstwa, bo zniknęło!

Program oceniam bardzo pozytywnie, niewątpliwie wpłynął na moje życie.

Ciekawy, dużo informacji, przemyślany, mobilizuje i motywuje. W jedną całość wszystko się łączy. Pomógł mi wdrożyć nawyki do codziennego życia i cieszyć się sukcesami tymi małymi. Znajduje czas na przyjemności takie jak spacer czy posiłek w spokoju, przestałam pędzić i na wszystko mogę znaleźć czas.

Śpię teraz 7-8 godz., wyciszenie, uśmiecham się do siebie, spokojniejsza jestem. Mam większą energię do działania, nic mnie nie przeraża. Zastanawiam się, dlaczego coś się stało, szukam najlepszego rozwiązania i eliminuje błędy.

Pogram uporządkował wiedzę i zdobyłam nowe wskazówki jak postępować. Kolejność zajęć znakomita. Jestem bardziej świadoma i zdecydowanie wzrosła moja samokontrola. Znakomite proste i smaczne przepisy. Metoda graficzna dla mnie jako wzrokowca genialna. Grupy, kolory i kwadraty same się malują a oczami wyobraźni widzę co jem i jaka to porcja.

Pewność siebie i wiara, że uda mi się osiągnąć cel. W mojej głowie wszystko się poukładało i widzę skąd brał się strach. Program wzmacnia charakter tak samo jak sport. Siła walki ze słabościami jest ogromna. Nie mam już problemu z łakomstwem, bo zniknęło!

Przed
Po

Napisz komentarz