Bogusia

Wszystkie zmiany wymagają wysiłku, ale szybko zostaje to wynagrodzone efektami. Nauczyłam się jak radzić sobie w sytuacji kryzysowej i jak prawidłowo komponować zbilansowane posiłki.

Kasia daje wsparcie i pomoc na wielu płaszczyznach, uczy jak zostać swoim dietetykiem, jak zadbać o aktywność, komfort psychiczny, jak radzić sobie z kryzysami, które czasami się pojawiają.

Regularne spotkania, warsztaty kulinarne, treningi, cały czas kontakt na czacie i to wszystko u siebie w domu. Same plusy.

Wszystkie zmiany wymagają wysiłku, ale szybko zostaje to wynagrodzone efektami. Udział w programie to dla mnie czas nauki i pracy nad sobą – czas zmiany stylu życia na świadomy i zdrowy.

Program jest bardzo dobrze przemyślany. Kasia daje wsparcie i pomoc na wielu płaszczyznach, uczy jak zostać swoim dietetykiem, jak zadbać o aktywność, komfort psychiczny, jak radzić sobie z kryzysami, które czasami się pojawiają.

Podobało mi się również jak program został skonstruowany, łącząc odpowiednią dieta, wsparcie psychologiczne i aktywność fizyczną. Wiedza przekazywana jest systematycznie i można ją przyswajać stopniowo. Dla mnie bardzo istotną rzeczą były zajęcia radzenie sobie w czasie kryzysu czy radzenie ze stresem, pomogły mi one w zmianie nawyków.

Metoda graficzna pokazała mi dysproporcje w ilości spożywanych produktów i pomogła mi nauczyć się jak prawidłowo komponować zbilansowane posiłki.

Regularne spotkania, warsztaty kulinarne, treningi, cały czas kontakt na czacie i to wszystko u siebie w domu. Same plusy.

Nauczyłam się jakie produkty powinnam mieć zawsze w kuchni oraz jak przygotowywać półprodukty, aby móc w każdej chwili szybko przyrządzić posiłek. W rezygnacji z niezdrowych przyzwyczajeń pomogły mi ciekawe przepisy kulinarne i małe przyjemności, które wprowadziłam.

Wszystkie zmiany wymagają wysiłku, ale szybko zostaje to wynagrodzone efektami. Udział w tym programie to dla mnie czas nauki i pracy nad sobą – czas zmiany stylu życia na świadomy i zdrowy.

Przed
Po

Napisz komentarz