Marta

Odkryłam nowe smaki i produkty, zostałam swoim dietetykiem, uwierzyłam w siebie i teraz jestem pozytywnie nakręcona i szczuplejsza… piękniejsza, młodsza, zgrabniejsza.

Program pomógł mi systematycznie stosować zasad zdrowego odżywiania. Wydobyć z siebie pokłady energii do realizacji codziennych zadań, dużych celów – małymi kroczkami. Uporządkowałam mój sposób odżywiania i ustawiłam kierunek na zdrowo i naturalnie. Efekt – rozmiar mniejsze spodnie, bez głodowania i wyrzeczeń, cały czas z uśmiechem na twarzy.

Kasia motywuje swoją energią i pasją. Odkryłam nowe smaki i produkty, zostałam swoim dietetykiem, uwierzyłam w siebie! Spróbowałam i jestem teraz pozytywnie nakręcona i szczuplejsza… piękniejsza, młodsza, zgrabniejsza.

Nigdy nie byłam fanką zajęć on-line, ale właśnie się chyba nią staje. Czuje się pasję! To nie suchy wykład – i to jest to!

Program pomógł mi w zmobilizowaniu się i systematycznym stosowaniu zasad zdrowego odżywiania. W uporządkowaniu posiadanej wiedzy i wydobyciu z siebie pokładów energii do realizacji codziennych zadań – dużych celów – małymi kroczkami.

Uporządkowałam mój sposób odżywiania i ustawił kierunek na zdrowo i naturalnie. Skutek uboczny to rozmiar mniejsze spodnie po 3 miesiącach, bez głodowania i wyrzeczeń, cały czas z uśmiechem na twarzy.

Kasia motywuje swoją energią i pasją. Odkryłam nowe smaki i produkty, zostałam swoim dietetykiem, uwierzyłam w siebie! Spróbowałam bez większych oczekiwań i entuzjazmu, a teraz jestem pozytywnie nakręcona i szczuplejsza… piękniejsza, młodsza, zgrabniejsza.

Przed
Po

Napisz komentarz