4
cze.

TABATA Live Trening

TABATA Live Trening

Trening interwałowy w 8 rundach

– 20 sekund ćwiczeń i 10 sekund przerwy –

w cyklach 4 minutowych dla początkujących.

Weź udział w bezpłatnych zajęciach:

TABATA Live Trening

Zajęcia trwają 45 minut i możesz wziąć w nich udział bez wychodzenia z domu. Najbliższy trening odbędzie się w niedzielę o godz. 9:00. Łączysz się przez link, który wysyłam na Twój adres e-mail.

Live Trening Tabata to ćwiczenia podnoszące metabolizm, przyspieszające redukcję tkanki tłuszczowej, wpływające na poprawę samopoczucia i zwiększające poziom energii.

Teraz korzystając z sesji on-line nie musisz nawet wychodzić z domu. Nie potrzebujesz specjalnych przygotowań, wystarczą sportowe buty, wygodny strój i trochę miejsca w pokoju!

Chcesz Efektów? Zacznij Dziś!

Zaczynamy:

4 CZERWIEC 2024r.

WTOREK godz. 20:00

Jak Się Łączymy

1. Wpisz imię i adres e-mail do formularza.

2. Potwierdzasz zapis w wiadomości którą otrzymasz na swój e-mail;

3. Jeśli używasz MESSENGER możesz dołączyć do czatu TABATA Live Trening, tam możesz pytać o wszystkie dodatkowe szczegóły;

4. Na 5 minut przed lekcją otrzymasz e-mail z LINKIEM przez który łączysz się na zajęcia.

Kasia Vita Sana
Wspieram i motywuje kobiety do wprowadzania trwałych zmian i zrównoważonych nawyków na całe życie. Uczę, korzystając ze swojego graficznego systemu, jak z radością i łatwością się odżywiać, ćwiczyć oraz praktykować uważne jedzenie i pielęgnować pozytywne relacje z nim i samą sobą. Moja kolorowa wizualizacja diety uczy jak zostać swoim własnym dietetykiem i pomaga skutecznie osiągnąć oraz utrzymać prawidłową masę ciała.

Napisz komentarz