STYL ŻYCIA

PROGRAM NATURALNEJ ODNOWY I RELAKSU

7 Dniowe Warsztaty Jogi w Algarve

Dołącz do tygodniowego programu naturalnej odnowy i relaksu, wycisz myśli, zredukuj stres, zadbaj o ciało w malowniczym i słonecznym Algarve na południu Portugalii.

Pozwól sobie na kilku dniową, regenerującą przerwę, podczas której oderwiesz się od codziennej rutyny i stresu. Poranna medytacja, wieczorna praca z oddechem, dwie sesje jogi dziennie w tym jedna relaksacyjna nad oceanem, pyszne dania wegetariańskie, piesze wędrówki wzdłuż malowniczych klifów w zapierającej dech w piersiach południowej Portugalii, pozwolą Ci zregenerować siły i ponownie połączyć się ze swoim prawdziwym i radosnym „ja”.

Czujesz się zestresowana i wyczerpana, chcesz naładować baterie, wyciszyć myśli i odmłodzić ciało w otoczeniu pięknej przyrody?

Doświadcz wyjątkowego połączenie regenerujących sesji jogi, wyciszającej myśli medytacji i energetyzującego ciało oddechu w wyjątkowo pięknym miejscu jakim jest Algarve. Odkryj spektakularne wybrzeże południowej Portugalii i doświadcz regenerującej siły natury, aby wracając do domu, czuć się naprawdę zrelaksowana i odmłodzona.

Przeżyj wyjątkowe i regenerujące wakacje w cudownym miejscu nad oceanem.

Dołącz do kameralnych sesji jogi w formie warsztatów, medytacji, oddechu i uważności na łonie natury w towarzystwie pozytywnych, wspierających kobiet w spokojnym, naturalnym i przepięknym otoczeniu.

Zatrzymaj się, weź głęboki oddech i zanurz się w pielęgnacyjnych ramionach natury.

??????????

Poczuj wyciszenie i wewnętrzny spokój, napływające po krótkiej porannej medytacji i praktyce jogi.

Doświadcz wzmacniających i rozciągających pozycji stojących, wyciszających skłonów do przodu czy odmładzającej mocy wygięć do tyłu, podczas porannych warsztatów tematycznych na sali do jogi lub na świeżym powietrzu.

Delektuj się pysznymi, odżywczymi i kolorowymi daniami kuchni wegetariańskiej dla dobrego samopoczucia.

Restauracja wegetariańska zaserwuje świeżo przygotowane śniadania i obiado – kolacje na poprawę dobrego samopoczucia. Wyobraź sobie miskę śniadaniowego smoothie o smaku tropikalnych owoców z orzechami czy naleśniki owsiane ze świeżymi owocami lub pastą guacamole z awokado. Do tego sok ze świeżo wyciskanych pomarańczy czy woda z cytryną i miętą z dodatkiem ogórka lub ananasa.

Czego będziesz potrzebować?

Bilet Lotniczy

Wygodny Strój

Mata do Jogi

Okulary Słoneczne

Terminy:

LETNIA ODNOWA

15 – 22 czerwca 2024r. 

7 Dniowe Warsztaty z Jogą w Algarve

JESIENNY RELAKS

05 – 12 październik 2024r.

7 Dniowe Warsztaty z Jogą w Algarve

KROK 1

Kup Bilet Lotniczy

KROK 2

Spakuj strój i matę

KROK 3

Pamiętaj o okularach przeciwsłonecznych

KROK 4

Dotrzyj na Lotnisko

Masz Pytania Napisz do Mnie

Chcę wziąć udział w Warsztatach Jogi w Algarve.