ODŻYWIANIE

WARSZTATY ON-LINE

Jem Naturalnie, Pysznie i Zdrowo

Terapeutyczny wpływ diety na objawy menopauzy

Obecnie istnieje wiele naturalnych rozwiązań pozwalających wyglądać i czuć się świetnie w okresie menopauzy. Odżywianie to jeden z najbardziej znaczących i naturalnych sposobów wspierania objawów menopauzy i okresu okołomenopauzalnego.

Naturalne, zbilansowane odżywianie zdecydowanie może pomóc.

Poczucie kontroli nad swoim ciałem i emocjami może być zakłócone w tym okresie życia kobiety. Nocne pocenie, uderzenia gorąca, problemy z pamięcią czy odkładanie się tkanki tłuszczowej w obrębie brzucha, to tylko niektóre z przykrych objawów menopauzy. I chociaż zdrowa dieta nie jest w stanie zatrzymać czasu, to zwrócenie uwagi na właściwe odżywianie w okresie okołomenopauzalnym i menopauzy, może znacząco złagodzić jej objawy i spowolnić procesy starzenia.

Odnów poziom energii i zadowolenia w okresie menopauzy.

Dieta, która wspiera Twój organizm i jego zmiany w tym czasie, może sprawić, że poczujesz większą kontrolę nad własnym zdrowiem i samopoczuciem. W każdym wieku, ale szczególnie w okresie menopauzy, optymalne odżywianie może pomóc odnowić poziom energii i zadowolenia oraz zapewnić spokój ciału i umysłowi. Odpowiednia dieta sprawi, że przestaniesz się czuć jakby Twoje ciało walczyło z Tobą, a poczujesz się tętniącą energią i pełna życia kobietą, którą jesteś.

JEDZ DOBRZE, CZUJ SIĘ DOBRZE I WYGLĄDAJ DOBRZE

Rozwiązania szyte na miarę, pasujące do Twojego stylu życia.

Wprowadzanie zmian w sposobie odżywiania w okresie menopauzy nie polega jedynie na sporządzeniu listy produktów, które należy jeść, a których należy unikać. Aby zmiany były skuteczne, należy podchodzić do ich wprowadzania indywidualnie i kompleksowo. Zaczynamy od odkrycia Twoich podstawowych problemów, przywrócenia równowagi i zoptymalizowania zdrowia całego organizmu. Proponuję Ci praktyczne rozwiązania, dzięki którym będziesz cieszyć się jedzeniem i życiem nie tylko teraz, ale już przez całe życie.

Nie ma nic bardziej wspierającego niż pozytywne i zadowolone osoby wokół nas. Wspólne dzielenie się radością, pysznym jedzeniem i ciekawymi wskazówkami z kobietami, które są na tej samej drodze co Ty. Dołącz do kolejnych warsztatów, aby w miłej atmosferze, podczas 1,5 – godzinnego spotkania, wyczarować przepyszną śródziemnomorską ucztę, opanować i wdrożyć nowe umiejętności, miło spędzić czas w gronie zadowolonych kobiet i zrobić kolejny mały krok w kierunku zdrowego i spełnionego życia.

Poczuj się silniejszą, zdrowszą i pełną energii, dzięki unikalnym:

Świetna zabawa i najlepszy, najbardziej "pyszny" sposób,

aby zakochać się w kuchni śródziemnomorskiej!

Na warsztatach poznasz krok po kroku tajniki gotowania i zalety kuchni śródziemnomorskiej w łatwy, smaczny i odżywczy sposób. Nauczysz się jak podstawowe zasady diety śródziemnomorskiej dopasować do łatwo dostępnych produktów w Polsce. Poznasz łączenie tradycyjnych przepisów śródziemnomorskich z klasykami światowymi i modyfikowanie ich tak, aby odpowiadały wymaganiom żywieniowym kobiet w okresie menopauzy. Wszystko bez uszczerbku dla smaku. Przekonasz się, jak łatwe może być przyrządzenie zdrowych, smacznych i ekonomicznych posiłków. Zobaczysz, że może cieszyć się nimi cała Twoja rodzina.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź najbliższe wydarzenie:

Spraw aby czas spędzany w kuchni był przyjemnością.

Biorąc udział w warsztatach... zabierz ze sobą przyjaciół i rodzinę.

Kuchnia Śródziemnomorska

Przygotowujemy razem z łatwo dostępnych produktów, proste, zdrowe i pyszne dania kuchni śródziemnomorskiej. Warto czerpać z niej inspiracje i wprowadzić jej elementy do naszego jadłospisu, ponieważ dieta śródziemnomorska to jeden z najzdrowszych sposobów odżywiania. Udowodniono, licznymi badaniami naukowymi, jej dobroczynnym wpływ na nasze zdrowie a mieszkańcy basenu Morza Śródziemnomorskiego żyją dłużej.

Dieta śródziemnomorska uważana jest za jedną z najzdrowszych na świecie a prawdziwy sekret tej kuchni tkwi w różnorodności i sezonowości produktów – co na grządce, to i na talerzu.

Czy południe Europy to właściwy kierunek żywieniowy?

Nie ma jednej diety śródziemnomorskiej, różni się ona w zależności od regionu, z którego pochodzi. Wszędzie jednak opiera się na tych samych założeniach, czyli spożywaniu świeżych, lokalnych, jak najmniej przetworzonych produktów i celebrowaniu posiłków.

Na południu spożywa się mniej czerwonego mięsa, na koszt większej ilości ryb i owoców morza. Używa się dużych ilości ziół, naturalnych przypraw oraz oliwy z oliwek. Pełnoziarniste produkty zbożowe oraz warzywa i owoce dodawane są do każdego posiłku. Pije się naturalnie wyciskane soki i wodę a do kolacji w umiarkowanych ilościach serwuje czerwone wino. To tłumaczy dlaczego dieta śródziemnomorska jest jedną z najzdrowszych na świecie.

Szczupła, Zdrowa i Szczęśliwa

Ze mną nauczysz się jak szybko przygotować pyszne i zdrowe posiłki. Poznasz kuchnię śródziemnomorską, południowy styl życia i poczujesz się jak w restauracji na wakacjach. Zarazisz się dawką dobrego humoru i radości z gotowania oraz jeszcze większej radości z jedzenia, na trwałe zmienisz nawyki żywieniowe i będziesz już zawsze VITA SANA czyli szczupła, zdrowa i szczęśliwa!

WARSZTATY KUCHNI ŚRÓDZIEMNOMORSKIEJ ON-LINE

Jem Naturalnie, Pysznie i Zdrowo

Lekki Wiosenny Obiad

KROK 1

KROK 2

KROK 3

KROK 4

Czat na Messenger

Kontakt

Na wspólnym czacie na Messenger możecie pytać o wszystko co dotyczy naszych spotkań i gotowania.

Tam też przypominam o wysłaniu linków i podaję szczegóły dotyczące naszych warsztatów.

Warsztaty trwają około 2 godzin plus wspólna kolacja.

jj

Akcesoria Kuchenne

Waga kuchenna

Mikser / Blender

Obieraczka do Warzyw

Spryskiwacz do Oliwy

Mała Tareczka

Grill Elektryczny

Wyciskacz do Cytrusów

Piecyk

Masz Pytania Napisz do Mnie!

Chce wziąć udział w Warsztatach Jem Naturalnie Pysznie i Zdrowo