MINDSET

PROGRAM ON-LINE

Menopauza Mój Nowy Początek

Zmień Nastawienie, Wygląd i Zdrowie Całego Ciała

Poczuj się atrakcyjną, zdrową i szczęśliwą, dzięki unikalnemu programowi on-line dla kobiet w okresie menopauzy.

Aby zachować szczupłą sylwetkę i atrakcyjne ciało, niezbędna jest zbilansowana dieta, regularna aktywność fizyczna, zdrowy styl życia i odpowiednie nastawienie. Łatwiej to jednak powiedzieć, niż zrobić, gdy czujemy się wyczerpane, jest nam ciągle gorąco, a mięśnie i stawy często bolą.

Jak schudnąć naturalnie i zdrowo podczas menopauzy?

Choć przyrost masy ciała i gromadzenie się tłuszczu w okolicy brzucha są częste w wieku średnim i w okresie menopauzy, nie są one nieuniknione. Dieta, aktywność fizyczna, styl życia i odpowiednie nastawienie, mogą pomóc kobietom uniknąć przyrostu masy ciała lub zredukować jej nadmiar w okresie menopauzy.

Holistyczne podejście do kontroli masy ciała

Holistyczne podejście do kontroli masy ciała, obejmujące zapobieganie przyrostowi masy ciała, łagodzenie objawów menopauzy i zapobieganie powstawaniu nadwagi i otyłości.

Niepożądany przyrost masy ciała i gromadzenie się tłuszczu w jamie brzusznej to częste problemy związane z okresem menopauzy. U kobiet w wieku średnim, obniżony poziom estrogenów wpływa na rozkład tkanki tłuszczowej, zwiększając otyłość brzuszną i jednocześnie powodując zmniejszenie tkanki mięśniowej. Choć przyrost masy ciała jest powszechny w okresie menopauzy, nie jest nieunikniony.

Kompleksowe podejście związane ze zmianą stylu życia to podstawa każdego planu działania mającego na celu zapobieganie przyrostowi masy ciała czy utratę zbędnych kilogramów. Takie holistyczne podejście do kontroli masy ciała obejmuje terapię żywieniową, ćwiczenia fizyczne, styl życia i sposób myślenia.

Skuteczne strategie

Wiedza dotycząc mechanizmów odkładania się tkanki tłuszczowej i zmian w składzie ciała w okresie menopauzy jest kluczem do skutecznej strategii zapobiegania przyrostowi masy ciała.

Dieta, zawierająca odpowiednią ilość białka i zdrowych tłuszczów przy jednoczesnym obniżeniu zawartość tłuszczów nasyconych, połączona ze zwiększonym spożyciem warzyw i umiarkowanym spożyciem owoców i pełnoziarnistych zbóż, może zapobiec przyrostowi masy ciała w okresie menopauzy. Zmiany wprowadzane w diecie powinny być stopniowe i połączone ze zmianą postępowania dotyczącą stylu życia i aktywności fizycznej, aby redukcja masy ciała wynikająca z ograniczenia kalorii była trwała i nie nastąpił tzw. „efekt jo-jo” czyli powrót do stanu początkowego.

Ćwiczenia poprawiają skład ciała, zmniejszają otyłość trzewną i chronią przed nadmierną utratą masy mięśniowej. W celu redukcji masy ciała zaleca się 150 do 180 minut ćwiczeń tygodniowo. Przed rozpoczęciem programu ćwiczeń należy skonsultować się z lekarzem w celu wyeliminowania przeszkód natury medycznej.

ZACZNIJ SWOJĄ PODRÓŻ 3 KROKI

Jak w 3 Prostych Krokach Przestać się Odchudzać i Doświadczyć Prawdziwego Sukcesu Bycia Szczupłą Każdego Dnia

Nawet jeśli nie jesteś konsekwentna i nie masz silnej woli a dotychczasowe próby odchudzania nie przyniosły Ci oczekiwanych efektów.

Czy Kiedykolwiek Miałaś Takie Uczucie?

Gdzie z jednej strony nie popadasz w rozpacz z powodu nadwagi czy otyłości, ale z drugiej strony daleko ci do pełnego zadowolenia a wygląd, o którym marzysz, którego pragniesz, zawsze wydaje się być poza twoim zasięgiem i psuje ci to nastrój częściej niż byś tego chciała.

Gdzie nie do końca jesteś niezadowolona ze swojego wyglądu, ale też nie jesteś podekscytowana i nie tryskasz energią, by każdego dnia wyskakiwać z łóżka pełna optymizmu i dobrego humoru, gdy tymczasem kolejny raz wciskasz drzemkę w budziku i raczej zwlekasz się niż wyskakujesz.

Gdzie być może nie masz bardzo złych nawyków, ale czujesz się daleka od formy i figury, które zawsze chciałaś mieć i stylu życia, o którym zawsze marzyłaś.

Wyobraź sobie życie, w którym nie masz już tych problemów i dylematów.

Życie, w którym Twój wygląd, zdrowie i poziom energii nie jest już źródłem stresu ani zmartwień…

Tylko źródłem spełnienia i radości.

Życie, w którym każdego dnia jesteś piękna i pełna energii bez wysiłku.

Bez obaw. Bez strachu. Tylko spokój i radość każdego dnia…

ZAPISZ SIĘ NA:

BEZPŁATNE SZKOLENIE

Jak w 3 Prostych Krokach Przestać się Odchudzać

i Doświadczyć Prawdziwego Sukcesu Bycia Szczupłą

Każdego Dnia

1 marca 2024r.

piątek 19:30

Chcesz Efektów? Zacznij Dziś!

Kolorowa Wizualizacja Diety

Genialnych sposobów na odchudzanie jest wiele. Każdy przepis na zrzucenie dodatkowych kilogramów kusi rewelacyjnymi efektami w rekordowo krótkim czasie. Zanim zdecydujesz się na któryś z nich, pomyśl, czy warto? Przy każdej super diecie stoi jak strażnik efekt jo-jo – straty powstałe w wyniku gwałtownego odchudzania, organizm szybko odbudowuje z nadwyżką. Wracasz do złych nawyków, rzucasz się na rzeczy, których sobie odmawiałaś. W efekcie zaczynasz ważyć więcej niż przed odchudzaniem. Do tego wszystkiego masz poczucie winy, że nie dałaś rady.

Skuteczne odchudzanie to nie wyścig

Musisz pogodzić się z faktem, że nie staniesz się szczupła z poniedziałku na wtorek. Decyzja o odchudzaniu to decyzja na wiele miesięcy. Zadziała tylko stopniowa zmiana postępowania. Odchudzanie to nie wyścig z czasem, którego będziesz potrzebować, aby wyeliminować złe nawyki i przyzwyczajenia, które doprowadziły do powstania nadwagi. Zmiana stylu życia poprzez odpowiedni dobór diety do twoich potrzeb i gustu oraz stopniowe zwiększenie aktywności fizycznej – to podstawa. Razem opracujemy indywidualny dopasowany do twoich potrzeb i możliwości plan Odżywiana, Postępowania i Aktywności abyś z sukcesem osiągnęła zamierzony cel.

Zostań swoim dietetykiem

Takie właśnie przemyślane i skuteczne odchudzanie proponuję w programie SCHUDNIJ ZDROWO, w którym poznasz nowe produkty i nowe sposoby ich przyrządzania, spróbujesz nowych form ruchu, odkryjesz, jak zdrowo jeść i zdrowo żyć. Wyposażona w długopis, zeszyt i kolorowe kredki zaczniesz pracę nad sobą. Stopniowo wypracujesz własny zdrowy styl życia, który nie będzie dla ciebie uciążliwym obowiązkiem tylko przyjemnością, dlatego łatwo będzie go kontynuować i nie wrócić do starych nawyków, a więc i do znienawidzonej wagi. A będzie to możliwe, bo po zakończeniu programu sama zostaniesz swoim własnym dietetykiem.

Szczupła, Zdrowa i Szczęśliwa

Tym, co różni SCHUDNIJ ZDROWO, od innych programów i diet odchudzających, jest pewność, że w zamian za twoje pozytywne myślenie i zaangażowanie, gwarantuje fachową wiedzę i wsparcie w drodze do zdrowia, dobrego samopoczucia i szczupłej sylwetki utrzymanych już do końca życia.

Ze mną przestaniesz się odchudzać, nauczysz się zdrowego odżywiania stosując kolorową dietę i poznasz zasady skutecznego programu treningowego, zaczniesz być swoim własnym dietetykiem, na trwałe zmienisz styl życia i będziesz już zawsze Szczupła, Zdrowa i Szczęśliwa!

Co będziesz potrzebować?

Książka Schudnij Zdrowo

Waga Łazienkowa

Kredki

Waga Kuchenna

Długopis

Centymetr Krawiecki

Segregator i Koszulki

Kalkulator

Etapy Programu

ETAP 1

W HARMONII Z SAMĄ SOBĄ

 

12 tygodni – 3 miesiące

T 1 – T 13

 

Spotkania on-line

co 1 tydzień

Wydostań się z Wyspy Kiedyś

BEZPŁATNE SZKOLENIE
ZACHOWAJ RÓWNOWAGĘ
19 STYCZEŃ 2024 - piątek 19:30

Plan Programu

ĆWICZENIA

Zostań Swoim Dietetykiem

 

Szczupła Zdrowa i Szczęśliwa Każdego Dnia

KROK 1

Zapisz się

KROK 2

Bezpłatne Szkolenie

KROK 3

Podjęcie Decyzji

KROK 4

Opracowanie Strategii

Napisz do mnie!

Najwyższy czas aby zadbać o swoje zdrowie, wygląd i samopoczucie! Wydostań się w wyspy Kiedyś i napisz Teraz!