POZNAJ 4 FILARY

Zacznij Podróż do Szczuplejszej, Zdrowszej i Szczęśliwszej Siebie

Próbowałaś już jednej diety za drugą, jednego programu ćwiczeń za drugim, jednych nakazów i zakazów za drugimi i nadal nie uzyskałaś oczekiwanych rezultatów w odchudzaniu?
Szukasz nowego, holistycznego podejścia do redukcji masy ciała i utrzymania jej na stałe?
Chcesz wreszcie mieć efekty, czuć się wolna i pewna siebie budząc się rano każdego dnia?

Zmień wygląd i zdrowie całego swojego ciała. Poznaj 4 filary i zadbaj o siebie w nowy, holistyczny sposób.

FILAR 1 MINDSET

Zmiana Sposobu Myślenia

Twoje myśli, nawyki, schematy, przekonania i strategie radzenia sobie w trudnych sytuacjach będą warunkować wszystkie Twoje decyzje, a ostatecznie zadecydują o Twoim sukcesie.

Dlatego zmiana sposobu myślenia jest kluczem do osiągnięcia trwałych rezultatów.

Pierwszy krok to nauka, jak stać się bardziej uważną, nie tylko na swoje decyzje i wybory, ale także na swoje nawyki, schematy i zachowania. Kolejnym krokiem będzie opracowania nowych strategii i taktyk, które będą dopasowane do Ciebie, Twojej sytuacji i stylu życia jaki obecnie prowadzisz.

Razem rzucimy wyzwanie Twoim starym wzorcom myślowym i przekonaniom, aby wspólnie stworzyć nowe, które faktycznie będą służyć Tobie i Twoim celom. Stopniowa praca z nastawieniem pomoże Ci żyć każdego dnia z celem i zaangażowanie, aby stworzyć silną motywację, siłę woli i skupienie. Dowiedz się, jak rozpoznawać swoje zwykłe wyzwalacze, kwestionować swoje myśli i reagować w inny sposób niż wcześniej.

Odzyskaj kontrolę nad swoimi myślami, a odzyskasz siłę i wolność.

FILAR 2 ODŻYWIANIE 

Jem Naturalnie, Pysznie i Zdrowo

Odzyskaj kontrolę nad swoimi wyborami żywieniowymi i poczuj pełną swobodę. Bez stosowania modnych głodówek czy zażywania suplementów.

Poznaj zupełnie odmienny od innych systemów „dietetycznych” program odżywiania, który będzie opierał się o:

  • Wprowadzenie naturalnych produktów;
  • Osiągnięcie oczekiwanych rezultatów;
  • Delektowanie się tym co jesz;
  • Dokonywanie swoich wyborów.

Nic nie jest zabronione przy zachowaniu regularności i umiaru.

Nie otrzymasz listy produktów zalecanych i zakazanych, ani zaplanowanego wcześniej jadłospisu, który prędzej czy później trudno jest przestrzegać w normalnym życiu. Zamiast tego zaproponuje Ci zupełną wolność wyborów, w ramach prostego systemu porcji, który zapewni dopasowanie odżywiania do Twoich potrzeb i wydatku energetycznego.

Przejrzysty schemat posiłków łatwo wpasowuje się w codzienne życie, a postępując zgodnie z prostym przewodnikiem po porcjach, zaczynasz budować nawyki i jeść tak, aby osiągać swoje cele, czerpać radość z jedzenia i mieć kontrolę nad ilością. Tu nie da się nic zepsuć.

Nawyki związane z kontrolą ilości i jakości staną się Twoją drugą naturą i nie będziesz musiała już stresować się swoimi wyborami.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIE

Jak w 3 Prostych Krokach Przestać się Odchudzać i Doświadczyć Prawdziwego Sukcesu Bycia Szczupłą Każdego Dnia

Nawet jeśli nie jesteś konsekwentna i nie masz silnej woli a dotychczasowe próby odchudzania nie przyniosły Ci oczekiwanych efektów.

Wyjdź z Błędnego Koła Odchudzania

 

POZNAJ UNIKALNĄ I SPRAWDZONĄ

 

Graficzną Metodę Jem Świadomie

KOLOROWA WIZUALIZACJA DIETY

 

dzięki której w przyjemny, przemyślany i zaplanowany sposób,

krok po kroku osiągniesz idealną sylwetkę już na stałe.

Chcesz Efektów? Zacznij Dziś!

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIE

01 marca 2024r.

PIĄTEK godz. 19:30

CZEGO DOWIESZ SIĘ NA TYM BEZPŁATNYM SZKOLENIU:

LEKCJA #1

Dlaczego odchudzanie jest nieskuteczne i jak uwolnić się od obsesji na punkcie jedzenia i diety. Poznaj Nawyk Numer 1 – Jak przestać się odchudzać i zacząć być szczupłą?

Dowiesz się, jaki mechanizm powoduje efekt jo-jo i co jest potrzebne, aby uwolnić się od ciągłego odchudzania i niezdrowej obsesji na punkcie jedzenia i diety, która sprawia, że ​​czujesz się winna i tracisz kontrolę.

 

LEKCJA #2

Poznasz mechanizm działania błędnego koła odchudzania i prostą metodę jak z niego wyjść, aby osiągnąć idealną masę ciała na stałe.

Dowiesz się, dlaczego tak długo walczysz ze sobą bez trwałych efektów. Poznasz sekret, jak osiągnąć i utrzymać idealną dla Ciebie masę ciała – bez zakazów i nakazów, bez śledzenia każdego kęsa, bez psychicznego stresu związanego z jedzeniem czy obsesji na punkcie jedzenia i diety.

 

LEKCJA #3

Pokażę Ci jak odzyskać naturalną równowagę w odżywianiu, aktywności i regeneracji. Dowiesz się jak pielęgnować pozytywną relację z jedzeniem, ruchem i relaksem.

Dowiesz się, jak dotrzeć do źródła blokad, które uniemożliwiają osiągnięcie trwałego sukcesu w redukcji masy ciała. Jak uzdrowić swój związek z jedzeniem i ciałem, abyś mogła łatwo zacząć prawidłowo się odżywiać, jednocześnie czerpiąc radość i przyjemność z każdego posiłku.

 

LEKCJA #4

Dowiesz się jak w 3 prostych krokach zwiększyć konsekwencje i poziom samodyscypliny, aby odżywiać się, ćwiczyć i wprowadzać zmiany skutecznie, z prawdziwą satysfakcją i radością.

Odkryjesz, jaką przyjemność i spokój można czerpać z jedzenia i aktywności, gdy dopasujesz je do swoich potrzeb, poczujesz pierwsze efekty nowych decyzji żywieniowych a na trening nie będziesz się mogła doczekać. Zaczniesz czuć pewność siebie i zadowolenie z tego, jak dbasz o swoje zdrowie i ciało.

 

LEKCJA #5

Poznasz unikalną Graficzną Metodę Jem Świadomie – KOLOROWA WIZUALIZACJA DIETY, dzięki której zostaniesz swoim własnym dietetykiem i wypracujesz właściwe nawyki żywieniowe już na całe życie.

Dowiesz się jak wyposażona w zeszyt i zestaw kolorowych kredek wprowadzić i utrzymać właściwe nawyki żywieniowe już na całe życie. Poznasz kolorowe grupy i graficzne diagramy dzięki którym staniesz się swoim własnym dietetykiem.

CZY TO DLA MNIE?

Jeśli kiedykolwiek miałaś takie myśli, to szkolenie jest dla Ciebie!

Nie chcę cały czas się zastanawiać co powinnam a czego nie powinnam jeść

i jak to co jem wpłynie na mój wygląd itp.;

Chcę jeść normalnie, przestać przejadać się i objadać

poczuć się wolna od uczucia przejedzenia i niezadowolenia;

Nie chcę cały czas myśleć o jedzeniu

i czuć się winna z powodu moich wyborów;

Mam dość obsesji na punkcie jedzenia,

chcę odżywiać mój organizm, czerpać z tego radość i przyjemność;

Jestem zmęczona kolejnymi próbami i dietami,

chcę schudnąć i poczuć się lepiej, a jest tylko gorzej. Jestem zmęczona ciągłym myśleniem o jedzeniu;

Chcę, aby jedzenie było częścią mojego życia,

a nie odbierało mi radość życia;

Chcę w końcu uwolnić się od bezskutecznych prób odchudzania,

chcę być szczupła, zdrowa i szczęśliwa każdego dnia!

Postaw na SIEBIE, edukacje i sprawdzoną strategię dostatecznie małych kroków

Chcesz Efektów? Zacznij Dziś!

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIE

01 marca 2024r.

PIĄTEK o 19:30