7
cze.

MMNP Zacznij Swoją Podróż

MENOPAUZA MÓJ NOWY POCZĄTEK

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIE:

Jak w 3 Prostych Krokach Przestać się Odchudzać

i Doświadczyć Prawdziwego Sukcesu Bycia Szczupłą

Każdego Dnia

Nawet jeśli nie jesteś konsekwentna i nie masz silnej woli, a dotychczasowe próby odchudzania nie przyniosły Ci oczekiwanych efektów.

ODKRYJ NOWE PODEJŚCIE DO SKUTECZNEJ REDUKCJI MASU CIAŁA, KTÓRE POZWOLI CI SCHUDNĄĆ ZDROWO I JUŻ NA ZAWSZE.

Na tym szkoleniu poznasz nowoczesne, kompleksowe podejście do redukcji masy ciała, dzięki któremu schudniesz zdrowo i już na zawsze.

Poznasz strategię małych kroków, dowiesz się jak wprowadzać skuteczne zmiany, jak budować pewność siebie i wiarę w sukces, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i dążyć do celu pomimo przeciwności.

Odkryjesz co do tej pory blokowało Cię przed osiągnięciem celu i poznasz 3 proste kroki, dzięki którym to zmienisz i doświadczysz prawdziwego sukcesu bycia szczupłą każdego dnia.

Chcesz Efektów? Zacznij Dziś!

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIE:

7 czerwiec 2024r.

PIĄTEK godz. 19:30

POZNAJ NAWYK NUMER 1

Jak Się Łączymy

1. WPISZ imię i adres e-mail do formularza.

2. POTWIERDŹ ZAPIS w wiadomości którą otrzymasz na swój e-mail;

3. Jeśli używasz MESSENGER możesz dołączyć do czatu SZKOLENIE 3 KROKI, tam możesz pytać o wszystkie dodatkowe szczegóły;

4. Na 10 min. przed spotkaniem otrzymasz e-mail z LINKIEM przez który łączysz się na szkolenie;

5. Szkolenie potrwa około 60-90min

Kasia Vita Sana
Wspieram i motywuje kobiety do wprowadzania trwałych zmian i zrównoważonych nawyków na całe życie. Uczę, korzystając ze swojego graficznego systemu, jak z radością i łatwością się odżywiać, ćwiczyć oraz praktykować uważne jedzenie i pielęgnować pozytywne relacje z nim i samą sobą. Moja kolorowa wizualizacja diety uczy jak zostać swoim własnym dietetykiem i pomaga skutecznie osiągnąć oraz utrzymać prawidłową masę ciała.

Comments 2

 1. 14 września 2023

  Świetny artykuł. Naprawdę dobrze napisane. Wielu osobom wydaje się, że posiadają odpowiednią wiedzę na poruszany przez siebie temat, ale często tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Po prostu świetny artykuł. Koniecznie będę rekomendował to miejsce i regularnie wpadał, żeby przejrzeć nowe rzeczy.

  1. Lagos
   14 września 2023

   Dziękuję, bardzo miło to usłyszeć, pozdrawiam.

Napisz komentarz