Poznaj 3 Sekrety Bycia Szczupłą Każdego Dnia

Poczuj Pasję Wiary i Emocje Spełniającego się Marzenia

a

Jeśli skończyłaś 40 lat, masz dość diet, czekania i nieudanych prób odchudzania

a Twoim marzeniem jest „bycie szczupłą” to ta informacja jest dla Ciebie!

Jeśli chcesz raz na zawsze pozbyć się zbędnych kilogramów, bez konieczności podejmowania kolejnej próby odchudzania – to prawdopodobnie będzie najważniejsza informacja jaką dziś przeczytasz.

Poznaj unikalną metodę graficzną i dołącz do

autorskiego procesu trwałej zmiany nawyków,

gdzie w 3 prostych krokach doświadczysz wreszcie

prawdziwego sukcesu „bycia szczupłą” każdego dnia

– w ciągu zaledwie 12 tygodni

a

Zerwij Kajdany Osłabiających Wiarę Myśli i Uwolnij Zmieniające Życie Działanie

Czy Kiedykolwiek Miałaś Takie Uczucie?

a

Gdzie z jednej strony nie popadasz w rozpacz z powodu nadwagi czy otyłości, ale z drugiej strony daleko ci do pełnego zadowolenia a wygląd, o którym marzysz, którego pragniesz, zawsze wydaje się być poza twoim zasięgiem i psuje ci to nastrój częściej niż byś tego chciała.

Gdzie nie do końca jesteś niezadowolona ze swojego wyglądu, ale też nie jesteś podekscytowana i nie tryskasz energią, by każdego dnia wyskakiwać z łóżka pełna optymizmu i dobrego humoru, gdy tymczasem kolejny raz wciskasz drzemkę w budziku i raczej zwlekasz się niż wyskakujesz.

Gdzie być może nie masz bardzo złych nawyków, ale czujesz się daleka od formy i figury, które zawsze chciałaś mieć i stylu życia, o którym zawsze marzyłaś.

Wyobraź sobie życie, w którym nie masz już tych problemów i dylematów.

Życie, w którym Twój wygląd, zdrowie i poziom energii nie jest już źródłem stresu ani zmartwień…

Tylko źródłem spełnienia i radości.

Życie, w którym każdego dnia jesteś piękna i pełna energii bez wysiłku.

Bez obaw. Bez strachu. Tylko spokój i radość każdego dnia…

Co dla Większości Osób Oznacza

“Bycie Szczupłą”?

a

Dla każdego może to oznaczać coś innego.

Dla niektórych osób to niekończące się odchudzanie.

Dla innych ciągłe kontrolowanie swojego postępowania.

A dla jeszcze innych to odmawianie sobie rzeczy, które lubimy

Lub katowanie się niekończącymi treningami.

Czego Nauczysz się w Programie

Co tak naprawdę oznacza

“Bycie Szczupłą”?

a

Przestaniesz się odchudzać.

Koniec z odchudzaniem!

a

Wprowadzisz właściwe nawyki.

Koniec z ciągłym kontrolowaniem się!

a

Zaczniesz jeść regularnie.

Koniec z głodzeniem się!

a

Pokochasz aktywność, na którą nie będziesz mogła się doczekać.

Koniec ze zbyt intensywnymi treningami!

a

Poznasz sprawdzone techniki, które pomogą ci w naturalny sposób osiągnąć szczupłą sylwetkę.

Koniec z drastycznymi dietami i innymi obniżającymi metabolizm metodami!

a

Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco

Zapisz się na Webinar:

Poznaj 3 Sekrety Bycia Szczupłą Każdego Dnia

a

KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ:

03 marzec 2023r.

PIĄTEK o 19:30

a

a

Dołącz Do Programu

Szczupła, Zdrowa i Szczęśliwa Każdego Dnia

aby być świadkiem przemian, zmieniających Twoje życie,

jakich nigdy dotąd nie doświadczyłaś.

I Uzyskaj Dostęp Do:

a

Fachowej Wiedzy;

a

Autorskiego Procesu Trwałej Zmiany Nawyków;

a

 Regularnych Spotkań i Szkoleń;

a

Codziennych Warsztatów, Wyzwań i Treningów;

a

Unikalnej Metody Graficznej;

a

i Motywującego Wsparcia;

a

Od 1 do 12 Tygodnia

a

Kim jest Prowadząca Program?

JESTEM NAUCZYCIELEM I TRENEREM ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

Dopasowanego do Ciebie

a

Całe moje dorosłe życie poświęciłam pracy nad stworzeniem i wdrożeniem w życie skutecznych metod umożliwiających trwałą redukcję masy ciała. Wykorzystuję i udoskonalam te techniki już od ponad 25 lat mojej pracy zawodowej. Pomogłam wielu kobietom przejść transformację i zacząć nowe świadome życie.

Jestem specjalistą do spraw żywienia i aktywności, dietetykiem specjalizującym się w odchudzaniu, nauczycielem jogi i trenerem personalnym. Moimi pasjami są psychologia, dieta śródziemnomorska, jogapodróże oraz indiańskie opowieści, legendy i baśnie.

Opracowałam kompleksowy – dieta, trening i wsparcie psychologiczne: praktyczno-edukacyjny program Szczupła, Zdrowa i Szczęśliwa Każdego Dnia, w którym motywuję, wspieram i pomagam kobietom osiągnąć szczupłą sylwetkę, bez efektu jo-jo, poprzez zmianę stylu życia.

Moją misją jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, z kobietami, które pragną zmienić swoje życie i cieszyć się zgrabną figurą, dobrym zdrowiem i świetnym samopoczuciem każdego dnia.

a

Po maturze nie wiedziałam jeszcze, że zdrowy styl życia będzie moją pasją, pracą i stylem bycia. Natomiast wiedziałam, że chcę być szczupła i szukałam różnych metod, które pozwoliłyby mi osiągnąć moje marzenie. Niestety bez sukcesu. Nie mogę się nawet pochwalić żadnymi spektakularnymi efektami. Po zaledwie kilku dniach stosowania rożnych diet, poddawałam się, przypisując sobie całą winę za niepowodzenie. Co nie wpływało dobrze na moją psychikę.

Wtedy zrodził się w mojej głowie pomysł, aby zająć się tym problemem profesjonalnie, skończyć studia i stworzyć program, który będzie skutecznie pomagał osiągnąć szczupłą sylwetkę. Ta myśl wywołała duży uśmiech na mojej twarzy i cudowne uczucie, jak bym już w tej chwili skutecznie schudła!

Postanowiłam rozpocząć studia na wydziale Żywienia Człowieka na SGGW i na Akademii Wychowania Fizycznego. Uzyskanie dyplomu na dwóch uczelniach było moim tajnym planem sukcesu, który miał podwójnie zagwarantować realizację moich marzeń.

ZADZIAŁAŁ BARDZIEJ NIŻ MOGŁABYM TO SOBIE WYOBRAZIĆ!

Już na drugim roku studiów wpadłam na pomysł metody graficznej, która w prosty sposób, przy użyciu kolorowych kredek, pozwala nawet laikowi prawidłowo komponować codzienną dietę.

Kolorowa dieta całkowicie zmieniła mój sposób odżywiania. Pracując nad tą metodą sama schudłam i kilogramy nie wracały! Pierwszy raz w moim życiu i to bez stosowania diety. EUREKA! Nigdy nie zapomnę tego uczucia… ulga, radość i spokój… tak to mogę opisać.

 

I wtedy się wszystko zaczęło…

 

Zrozumiałam, że bycie szczupłą to nie odchudzanie ani dieta tylko styl bycia, myślenia i postępowania na co dzień. Wiedza, praktyka i podejmowanie świadomych decyzji. To podstawa a zarazem naturalna tarcza ochronna przed efektem jo-jo.

To był dopiero początek drogi. Kończąc studia wydałam książkę Schudnij Zdrowo w której zaprezentowałam moją unikalną Metodę Graficzną. Kolejnym krokiem było opracowanie w oparciu o tę metodę kompleksowego Procesu Trwałej Zmiany Przyzwyczajeń łączącego dietę, trening i wsparcie psychologiczne.

Cały czas pracuje nad ulepszaniem mojej Metody Graficznej jak również całego Procesu Trwałej Zmiany Przyzwyczajeń, w którym ją stosuje.

Efektem końcowym mojej wieloletniej pracy jest program Szczupła, Zdrowa i Szczęśliwa Każdego Dnia, który łączy całą moją wiedzę i doświadczenie, aby pomóc spełnić marzenia kobiet, które chcą przestać się odchudzać a zacząć „być szczupłe”.

a

Kiedyś pomogłam sobie,

teraz mogę pomóc Tobie

zmienić styl życia i schudnąć trwale,

byś już zawsze – KAŻDEGO DNIA

mogła cieszyć się szczupłą sylwetką – SZCZUPŁA

dobrym zdrowiem – ZDROWA

i wspaniałym samopoczuciem – SZCZĘŚLIWA.

Sukces nigdy nie jest celem, zawsze jest podróżą…

Zapraszam na wspólną podróż

Kasia Zielińska

Jak Działa Proces

Trwałej Zmiany Nawyków

UNIKALNA METODA GRAFICZNA

Przestaniesz się odchudzać i zaczniesz być szczupła!

a

* * *

W ciągu najbliższych trzech miesięcy w kolejnych tygodniach programu weźmiesz udział w przemyślanym i zaplanowanym procesie. Uzyskasz dostęp do fachowej wiedzy, nowoczesnych technik i metod oraz strategii dostatecznie małych kroków, które zapewnią długoterminową zmianę postępowania.

* * *

Uzyskasz wsparcie i motywację każdego dnia poprzez dostęp do dwóch czatów, na których będziesz mogła: śledzić swoje postępy, zadawać pytania, dzielić się doświadczeniem z innymi uczestnikami i realizować co tygodniowe wyzwania i zadania (tego nie znajdziesz w innych programach opartych na gotowej diecie czy tylko słuchaniu i uczenie się). W procesie trwałej zmiany przyzwyczajeń podejmujesz regularne działania i systematycznie wprowadzasz zmiany.

* * *

Odkryjesz, ograniczające przekonania dotyczące „bycia szczupłą”, które blokują twoje działania. Pokonasz je i stworzymy nowe, silne, które pozwolą ci zmienić postępowanie i cieszyć się sylwetką, na którą zasługujesz.

* * *

Poznasz i wdrożysz techniki oraz metody trwałej zmiany postępowania. Nauczysz się jak zdrowo jeść i zdrowo żyć.

* * *

Zaczniesz stosować wyjątkową i unikalną metodę graficzną, dzięki której w prosty sposób, przy pomocy kilku kolorowych kredek, opanujesz podstawy prawidłowego odżywiania, wprowadzisz je w życie i zostaniesz swoim własnym dietetykiem.

* * *

Wyposażona w długopis, zeszyt i kolorowe kredki zaczniesz pracę nad sobą. Dowiesz się jak komponować posiłki na „autopilocie” z listą zakupów. Poznasz kolorowe grupy i zaczniesz komponować zbilansowany jadłospis. Żadnych nakazów ani zakazów, których musisz się trzymać tylko świadome decyzje podejmowane w oparciu o wiedzę i opanowane umiejętności.

* * *

Poznasz sekrety najzdrowszej diety śródziemnomorskie, które pomogą ci w naturalny sposób osiągnąć idealną masę ciała i poprawią twoje zdrowie. Pożegnasz się z niekontrolowanym poziomem cukru we krwi, wysokim poziomem cholesterolu czy ciśnienia krwi.

* * *

Aby maksymalnie zwiększyć twoją transformację, poznasz i wdrożysz zasady skutecznego programu treningowego, zostaniesz swoim własnym trenerem i odkryjesz tajemnice jak znaleźć aktywność, którą pokochasz.

* * *

Nauczysz się zasad budowania skutecznego planu treningowego i zaczniesz swój plan od 5 minutowego treningu raz w tygodniu.

* * *

Uzyskasz dostęp do: 12 krótkich BLOKÓW TRENINGOWYCH na poszczególne części ciała, indywidualnego PLANU SPACERÓW i cyklicznych SESJI JOGII co umożliwi zbudowanie planu treningowego dopasowanego do twojej kondycji i potrzeb;

* * *

Doświadcz Tylko Jednego Dnia Twojego Nowego Stylu Życia,

a nie będziesz chciała przestać i będziesz się zastanawiać, jak sobie bez niego radziłaś do tej pory!

Co o Programie Mówią Uczestnicy?

MOJA METAMORFOZA

TINOGONA

a

’ ’ ’

Program jest genialny – prosty i skuteczny. Schudłam i to bez większego wysiłku. To była wspaniała, kolorowa zabawa, która pomogła mi uporządkować sobie życie. System Kasi z kwadracikami, kredkami, malowaniem tego co jem nie jest ograniczeniem, dla mnie jest zabawą i przewodnikiem, ile i czego mogę zjeść. A mogłam jeść wszystko, tylko z głową.

Na wszystkie potrawy dostajemy przepisy z informacją o kolorowej kaloryczności. Są tu sałatki, sosy, pasty, zupy i przekąski, ale również propozycje na śniadanie, obiad i kolację, jak również i desery.

Po programie zmieniłam spojrzenie na produkty w sklepie. Szerokim łukiem omijałam albo wręcz przestałam widzieć, wszystko to co niezdrowe, co ma cukier, konserwanty, za dużo tłuszczu. Nie mam chęci nawet tego kupić, a co dopiero zjeść.

Zaczęłam również ćwiczyć jogę. To był strzał w dziesiątkę. Do dziś jestem fanką jogi i pomimo poważnej operacji ortopedycznej nadal z przyjemnością ją praktykuję.

Poza jogą, na zajęciach mamy krótkie program treningowe na różne partie ciała, ćwiczenia są nagrane i potem udostępniane w naszej grupie, tak więc można ćwiczyć, kiedy się chce, ile się chce i co się chce. SUPER!!!!!

Efekty rewelacyjne. Zdrowo i kolorowo.

Moja endokrynolog (tarczyca) już mi powiedziała, że moje wyniki badania m.in. cholesterolu nie pasują do mojego peselu!

Basia K-N

’ ’ ’

Jestem zachwycona tym programem. Prezentacje bardzo dobrze przygotowane i ciekawe. Dopracowane. Pomocne podsumowanie na dzień po spotkaniu. Warsztaty uwielbiam! Bardzo fajny kontakt z grupą na czacie. Fajne wyzwania z zupami. To motywuje.

Bilansuje posiłki. Kolorowanie to nawyk. Codziennie mam wszystkie grupy, a kiedyś tłuszcze i nabiał bardzo mocno ograniczałam nieświadomie. Ograniczyłam grupę fioletową, co bardzo mnie cieszy. Szara i różowa wyeliminowana (zostawię może na święta). Czasem marzy mi się więcej produktów grupy brązowej (pieczywo), ale nie można mieć w życiu wszystkiego – wiosna i lato mam nadzieję pomogą. Udaje mi się utrzymać wagę, co nie jest łatwe przy lekach, które biorę. Trudne jest dodawanie produktów białkowych w każdym posiłku, ale kolorowanie bardzo pomaga.

Program jest naprawdę wyjątkowy, dla mnie GENIALNY!!!!!!!

Joanna W

’ ’ ’

Do programu trafiłam przez przypadek i wzięłam w nim udział z czystej ciekawości, bo szczerze mówiąc to nie wierzyłam, że schudnę.

W trakcie programu poznałam kwadraty, zakupiłam kredki i zaczęłam uczęszczać na zajęcia jogi, której nie znałam a którą praktykuję do dnia dzisiejszego. I tak zaczęła się moja przygoda z malowaniem kwadratów, jogą i fajną dziewczyną z niesamowitą wiarą, że jak się chce to można wszystko.

Kiedy ku mojemu zdziwieniu waga zaczęła spadać, a ćwiczenia z jogi nie były wcale takie trudne i męczące, zaczęło mi się to wszystko podobać. Zmieniłam myślenie, pokochałam jogę i całkowicie odmieniłam moje podejście do jedzenia. Nauczyłam się, że można jeść wszystko tylko z głową i umiarem. Można jeść zdrowo i smacznie.

Joga jest tak samo fantastyczna jak na sali, choć widzimy się przez ekran komputera. Zajęcia z odchudzania są tak samo fajne i dodatkowo wzbogacone o gotowanie on-line. Mamy przygotowane video-treningi, z których można korzystać w każdej chwili, a stały kontakt na czacie daje dodatkową mobilizację.

Zmieniło się bardzo dużo, mam więcej energii i dobrze się czuję ze swoją wagą i ciałem, zmieniłam przyzwyczajenia żywieniowe i jem zdrowiej. A jaką radość sprawiło mi, kiedy w 25 rocznicę ślubu bez problemu weszłam w sukienkę ślubną.

Anita L

’ ’ ’

Program jest bardzo dobrze przemyślany. Kasia daje wsparcie i pomoc na wielu płaszczyznach, uczy jak zostać swoim dietetykiem, jak zadbać o aktywność fizyczną i komfort psychiczny oraz jak poradzić sobie z kryzysami, które czasami się pojawiają.

Podobało mi się również jak program został skonstruowany, łącząc odpowiednią dieta, wsparcie psychologiczne i aktywność fizyczną. Dodatkowo wiedza przekazywana jest systematycznie i można ją przyswajać stopniowo. Dla mnie bardzo istotną rzeczą były zajęcia radzenie sobie w czasie kryzysu czy radzenie ze stresem, pomogły mi one w zmianie nawyków.

Metoda graficzna pokazała mi dysproporcje w ilości spożywanych produktów i pomogła mi nauczyć się jak prawidłowo komponować zbilansowane posiłki.

Regularne spotkania, warsztaty kulinarne, treningi, cały czas kontakt na czacie i to wszystko u siebie w domu. Same plusy.

Nauczyłam się jakie produkty powinnam mieć zawsze w kuchni oraz jak przygotowywać półprodukty, aby móc w każdej chwili szybko przygotować posiłek. W rezygnacji z niezdrowych przyzwyczajeń pomogły mi ciekawe przepisy kulinarne i małe przyjemności, które wprowadziłam.

Wszystkie zmiany wymagają wysiłku, ale szybko zostaje to wynagrodzone efektami. Udział w tym programie to dla mnie praca nad sobą – czas nauki świadomego, zdrowego stylu życia.

Bogusia K

’ ’ ’

Program oceniam super, bo dzięki niemu poukładałam sobie wiedzę, którą już miałam i zyskałam również wiele nowych, cennych informacji jak postępować. Dla mnie szczególnie ważne były wskazówki jak robić zakupy i jak planować posiłki.

Jeśli chodzi o metodę graficzną to bardzo mi się podobała, jest prosta i nie miałam żadnych problemów ze zrozumieniem zasad malowania posiłków. Jestem wzrokowcem więc metoda graficzna pasowała mi idealnie. Mogłam szybko zorientować się, gdzie i czego mi brakuje w codziennych posiłkach. Dzięki warsztatom zdobyłam fajne przepisy i metody na szybkie gotowanie. Jest to dla mnie bardzo istotne, bo skróciło mój czas spędzany w kuchni.

Dzięki programowi wprowadziłam również wiele innych rzeczy, które poprawiły nie tylko jakość mojego odżywiania, ale również samopoczucie. Wprowadzenie porannej rutyny i małych przyjemności dla relaksu pomogły mi zredukować stres co spowodowało, że moje życie stało się o wiele spokojniejsze.

Agnieszka P

’ ’ ’

Super propozycja, jestem bardzo zadowolona, że spróbowałam.

Po 3 miesiącach schudłam, nauczyłam się prawidłowo i zdrowo jeść. Uzyskałam bardzo dużo informacji dotyczących prawidłowego odżywiania i o samych produktach.

Nauczyłam się jeść systematyczne, w strefie czasu. Jem więcej warzyw, prawie do każdego posiłku. Ograniczyłam słodycze, jak już mam ochotę to jem gorzką czekoladę. Na warsztatach nauczyłam się jak szybko przyrządzić zdrowe i smaczne dania a mój nastrój poprawił się o 100%.

Ćwiczenia bardzo mi odpowiadają. Treningi są super, dostosowane do każdego. Bardzo mi się podobało stopniowe zwiększanie czasu treningu.

Kasia wkłada w ten program dużo serca i czasu. Z wielką przyjemnością i skupieniem słucha się jej wykładów, są bardzo interesujące. Ma dla wszystkich czas, zawsze pomoże i rozwiąże problem. Jest ciepłą i miłą osobą. Prawdziwa przyjaciółka.

Małgosia J

’ ’ ’

Program niewątpliwie wpłynął na moje życie. Pomógł mi wdrożyć nawyki do codziennego życia i cieszyć się sukcesami tymi małymi. Ciekawy, dużo informacji, przemyślany, mobilizuje i motywuje.

W jedną całość wszystko się łączy.  Teraz znajduje czas na przyjemności takie jak spacer czy posiłek w spokoju, przestałam pędzić i na wszystko mogę znaleźć czas. Śpię 7-8 godz., wyciszenie, uśmiecham się do siebie, spokojniejsza jestem. Mam większą energię do działania, nic mnie nie przeraża. Zastanawiam się, dlaczego coś się stało, szukam najlepszego rozwiązania i eliminuje błędy.

Pogram uporządkował wiedzę i zdobyłam nowe wskazówki jak postępować. Jestem bardziej świadoma i zdecydowanie wzrosła moja samokontrola. Znakomite proste i smaczne przepisy. Metoda graficzna dla mnie jako wzrokowca genialna. Grupy, kolory i kwadraty same się malują a oczami wyobraźni widzę co jem i jaka to porcja.

Pewność siebie i wiara, że uda mi się osiągnąć cel. W mojej głowie wszystko się poukładało i widzę skąd brał się strach. Program wzmacnia charakter tak samo jak sport. Siła walki ze słabościami jest ogromna. Nie mam już problemu z łakomstwem, bo zniknęło!

Kasia W

’ ’ ’

Program wprowadził plan, systematyczność, wiedzę i praktyczne zadania. Wiedza merytoryczna została przełożona na praktyczną i działa!

Metoda graficzna jest bardzo przejrzysta, intuicyjna i pomocna w zapamiętywaniu najważniejszych elementów. Dla mnie planer jest mega i myślę, że zostanie ze mną na długo.

Program oceniam bardzo dobrze, chociaż podchodziłam do niego bardzo sceptycznie. Najlepsze efekty były, gdy spotykałyśmy się co tydzień. Na pewno przez to, że program trwa długo, to pomógł mi wdrożyć w życie na stałe nowe nawyki, zasady, usystematyzować wiedzę i brać z niej to co dla mnie najlepsze i już sprawdzone. Mi najbardziej program pomógł w pilnowaniu mojego dziennego zapotrzebowania energetycznego i patrzeniu na każdy posiłek przez pryzmat porcji.

Kasia J

’ ’ ’

Program pomógł mi w zmobilizowaniu się i systematycznym stosowaniu zasad zdrowego odżywiania. W uporządkowaniu posiadanej wiedzy i wydobyciu z siebie pokładów energii do realizacji codziennych zadań – dużych celów – małymi kroczkami.

Program uporządkował mój sposób odżywiania i ustawił kierunek na zdrowo i naturalnie. Skutek uboczny to rozmiar mniejsze spodnie po 3 miesiącach, bez głodowania i wyrzeczeń, cały czas z uśmiechem na twarzy.

Kasia motywuje swoją energią i pasją. Odkryłam nowe smaki i produkty, zostałam swoim dietetykiem, uwierzyłam w siebie! Spróbowałam bez większych oczekiwań i entuzjazmu, a teraz jestem pozytywnie nakręcona i szczuplejsza… piękniejsza, młodsza, zgrabniejsza.

Marta Ł

Co Zawiera Program?

SZCZUPŁA, ZDROWA I SZCZĘŚLIWA KAŻDEGO DNIA

a

KONSULTACJE GRUPOWE

ROZWIĄZANIA NA BIEŻĄCO

Na początku każdego spotkania podsumujemy ostatni tydzień, co poszło ci świetnie a z czym miałaś problemy, aby na bieżąco proponować rozwiązania do wdrożenia;

a

WSPARCIE KAŻDEGO DNIA

STAŁY KOKTAKT NA CZACIE

Uzyskasz dostęp do dwóch czatów, na jednym będziesz mogła śledzić swoje postępy a na drugim będziesz realizować co tygodniowe wyzwania i zadania;

a

JEM ŚWIADOMIE

SZKOLENIE

Nauczysz się między innymi, jak korzystać z PORCJI co pozwoli dopasować ilość jedzenia do twoich indywidualnych potrzeb;

Poznasz PODSTAWOWE ZASADY ZDROWEGO ODŻYWIANIA i dzięki kolorowym kredkom i diagramom zaczniesz je praktycznie stosować na co dzień;

Nauczysz się robić ZAKUPY, czytać ETYKIETY i przygotowywać PÓŁPRODUKTY co skróci czas przygotowywania posiłków;

Poznasz STREFY które pomogą jeść posiłki i pić napoje regularnie;

a

ZOSTAŃ SWOIM DIETETYKIEM

ĆWICZENIA

Uzyskaną na szkoleniach i warsztatach wiedzę od razu wprowadzisz w praktykę wykonując kolejne ćwiczenia;

Poznasz PLANER OPA, ZEGAR WODNY, KOMPOZYTOR POSIŁKÓW i wiele innych materiałów pomocniczych przy wprowadzaniu wiedzy merytorycznej w praktykę;

a

JEM NATURALNIE, PYSZNIE I ZDROWO

WARSZTATY

Uzyskasz dostęp do warsztatów, na których nauczę cię przygotowywać szybkie, zbilansowane i pyszne posiłki;

Zobaczysz jak można jeść desery i przekąski z korzyścią nie tylko dla samopoczucia, ale i dla zdrowia;

Wypróbujesz DESERY i PRZEKĄSKI VITA SANA, które jednocześnie są pełnowartościowymi posiłkami;

Poznasz w praktyce najzdrowszą dietę świata – DIETĘ ŚRÓDZIEMNOMORSKĄ – która jest prosta, naturalna i przepyszna, a dodatkowo naukowo przebadano jej korzystny wpływ na zdrowie i długowieczność;

Weźmiesz udział w cyklicznych wyzwania takich jak na przykład cykl: POZNAJE PORCJE czy cykl: SŁYNNE SAŁATKI ŚWIATA;

a

ŻYJĘ ŚWIADOMIE

SZKOLENIE

Pokażę ci między innymi, jak zapanować nad stresem i jedzeniem emocjonalnym;

Jak oprzeć się pokusom, zachciankom i mieć prawdziwą przyjemność z jedzenia bez przejadania się;

Poznasz podstawowe zasady MINDFULNESS i weźmiesz udział w cyklu zajęć: UWAŻNE JEDZENIE – aby zacząć delektować się każdym kęsem spożywanego posiłku;

Poznasz również prostą metodę która w tym pomoże ale również odciąży i wzmocni twój kręgosłup;

a

ZOSTAŃ SWOIM TRENEREM

PLAN TRENINGOWY

Pokażę ci jak możesz zbudować plan treningowy zaczynając od 5-cio minutowego bloku treningowego;

Uzyskasz dostęp do następujących BLOKÓW TRENINGOWYCH: Rozgrzewka / Płaski Brzuch / Jędrne Pośladki / Smukłe Nogi  / Silne Ramiona  / Wąska Talia / Rozciąganie & Wyciszenie;

a

JOGA DLA CIEBIE

SESJE JOGI

Poznasz podstawy jogi i będziesz mogła zacząć regularną praktykę jogi;

a

PORANNA RUTYNA – JOGA

TECHNINA SKUTECZNOŚCI

Nauczę cię metody, dzięki której zaczniesz ćwiczyć każdego dnia.

Dlaczego Ten Program Powstał

ABYŚ UWIERZYŁA ŻE MOŻESZ!

BO MASZ WEWNĘTRZNĄ SIŁĘ…

a

Jednym z najczęstszych problemów jaki może stanąć na Twojej drodze do szczupłej sylwetki jest brak wiary w sukces i przekonanie, że nie podołasz wymaganiom.

Z tego właśnie powodu powstał ten program, aby pomóc Ci oczyścić myśli z błędnych przekonań i pokazać, że możesz doświadczyć sukcesu, którego pragniesz i na który zasługujesz.

Program ma na celu pokazać Ci że bycie szczupłą to umiejętność której możesz się nauczyć a nie ciągła walka z sobą, kontrolowanie i odmawianie. Więc jeśli chcesz skończyć z odchudzaniem i zacząć wreszcie „być szczupła” każdego dnia, zrób pierwszy krok.

a

Podejmij 12 Tygodniowe Wyzwanie

Zapisz się na Webinar:

Poznaj 3 Sekrety Bycia Szczupłą Każdego Dnia

a

KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ:

03 marzec 2023r.

PIĄTEK o 19:30

a

a

a

Dołącz Do Programu

Szczupła, Zdrowa i Szczęśliwa Każdego Dnia

aby być świadkiem przemian, zmieniających Twoje życie,

jakich nigdy dotąd nie doświadczyłaś.

Co Wyróżnia ten Program?

*

WSPARCIE KAŻDEGO DNIA

To podstawa skutecznego działania, abyś w każdym momencie programu mogła zadać pytanie czy otrzymać wsparcie w słabszych momentach.

*

PODJĘCIE PRAKTYCZNYCH DZIAŁAŃ

To program, w którym nie tylko słuchasz i uczysz się, ale od samego początku podejmujesz aktywne działanie. Uczestniczysz w ćwiczeniach na zajęciach, wykonujesz co tygodniowe wyzwania i zadania, uczestniczysz w treningach i warsztatach.

*

PROCES TRWAŁEJ ZMIANY NAWYKÓW

Zobaczysz możliwości tam, gdzie kiedyś widziałaś przeszkody. Kiedy usuniemy mentalne blokady dotyczące „bycia szczupłą” i zainstalujemy nowe, wzmacniające i budujące przekonania w ich miejsce.

*

UNIKALNA METODA GRAFICZNA

Program został stworzony i zaprojektowany tak, aby od samego początku był bardzo praktyczny i pomocny we wprowadzaniu prostych zmian na co dzień. Nie chodzi tylko o nauczenie się czegoś nowego, ale o robienie i powtarzanie nowych rzeczy w celu stworzenia długoterminowej zmiany.

*

STAŁE WZMACNIANIE MOTYWACJI

Już po kilku pierwszych tygodniach programu będziesz mogła odczuć rezultaty, co podnosi wiarę w sukces, dodaje energii i zwiększa motywację.

*

BUDOWANIE ZAANGAŻOWANIA

W ramach programu będziesz w grupie osób dążących do takiego samego celu jak Twój, co pozwala na wymianę doświadczeń i wzajemnie inspiruje, motywuje i wspiera.

*

WIDOCZNE EFEKTY

Poznasz i wdrożysz nowoczesne narzędzia i najlepsze techniki transformacji. Między innymi: unikalną metodę graficzną, proces trwałej zmiany przyzwyczajeń, technikę skuteczności czy strategię dostatecznie małych kroków. Doświadczysz wreszcie prawdziwego sukcesu „bycia szczupłą” i zmienisz życie na zawsze.

a

A teraz już nadszedł czas na podjęcie decyzji.

Ten Program Nie Jest Dla Każdego

CHCESZ SIĘ ODCHUDZAĆ?

to Program nie dla Ciebie

a

Jeśli szukasz cudownej recepty na schudnięcie, bez zaangażowania to ten program nie jest dla Ciebie!

Jeśli chcesz gotową dietę na tydzień czy dwa to ten program również nie jest dla Ciebie!

Jeśli planujesz wchodzić na wagę każdego dnia i szukać efektów to także nie będzie on dla Ciebie!

Dla Kogo Jest Ten Program

CHCESZ OPANOWAĆ ZASADY ZDROWEGO ŻYCIA JAK JAZDĘ SAMOCHODEM?

to Program dla Ciebie

a

Dla osób, które chcą podjąć przemyślane i zaplanowane działanie!

Dla tych którzy są już zmęczeni ciągłymi próbami bez długotrwałych efektów.

Dla osób które czują, że nadszedł czas..

Czas na „bycie szczupłą” każdego dnia.

To propozycja dla tych którzy chcą przeprogramować swoje umysły i wprowadzić nowe nawyki dające widoczne i trwałe efekty w

Wyglądzie

Poziomie energii

Samopoczuciu i

Zdrowiu

Jeśli jesteś zmęczona czekaniem, próbami i brakiem przemyślanego działania, to program da ci plan, narzędzia, techniki i wsparcie, abyś w końcu osiągnęła to, co sobie obiecałaś, ale nigdy nie miałaś czasu lub wiary, by tego dokonać.

Wystarczą 3 miesiące.

a

Przekształć rzeczywistość i zmień swoje życie jeszcze przed końcem roku.

a

Dlaczego Teraz Nadszedł Czas

Na Bycie Szczupłą

a

Czas i wiatr nie czekają na nikogo…

A dziś jest pierwszy dzień z reszty Twojego życia!

Każdy kolejny dzień, każdy tydzień, każdy miesiąc, każdy rok nie powtórzą się już nigdy.

A my za bardzo skupiamy się na problemach i przeszkodach a za mało na rozwiązaniach i możliwościach.

Może warto to zmienić?

 

Możesz wybrać jedną z dwóch rzeczy…

Nic nie zrobisz i nic się nie zmieni

albo

Podejmiesz Wyzwanie i Zmienisz Swoje Życie.

Jeśli doczytałaś do tego momentu

To najprawdopodobniej jesteś zmotywowana

Aby móc zapewnić sobie wszystko czego chcesz i pragniesz…

Aby wybrać teraz bardziej wymagającą drogę, by później odebrać nagrodę i cieszyć się:

Szczupłą sylwetką,

Pełnią zdrowia i

Wspaniałym samopoczuciem

Każdego dnia.

a

Bo jeśli nie teraz to kiedy?

Przejmij Ster

Poczuj Emocje Spełniającego się Marzenia

a

Nabierz Wiatru w Żagle, Okryj Nowe Lądy, Zmień Punkt Widzenia

Zapraszam na Pokład Vita Sana!

Zapisz się na Webinar:

Poznaj 3 Sekrety Bycia Szczupłą Każdego Dnia

a

KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ:

03 marzec 2023r.

PIĄTEK o 19:30

a

a

a

Dołącz Do Programu

Szczupła, Zdrowa i Szczęśliwa Każdego Dnia

aby być świadkiem przemian, zmieniających Twoje życie,

jakich nigdy dotąd nie doświadczyłaś.