Książka Schudnij Zdrowo

Autorski system Kasi Zielińskiej GMJŚ-KWD został określony jako Światełko w tunelu i zajął 1 miejsce w rankingu 42 najpopularniejszych diet.

Program Schudnij Zdrowo oparty na Graficznej Metodzie Jem Świadomie KOLOROWA WIZUALIZACJA DIETY pomoże ci na trwałe zredukować masę ciała. Wyposażona w zestaw kolorowych kredek i zeszyt z graficznymi diagramami, poznasz podstawowe zasady prawidłowego odżywiania. Nauczysz się jak zdrowo jeść i zdrowo żyć. Zmienisz styl życia i zostaniesz swoim własnym dietetykiem, co zapewni zmianę nawyków i utratę zbędnych kilogramów już na stałe.

Schudnij Zdrowo wyd. II

Schudnij Zdrowo wyd. I

Graficzna Metoda Jem Świadomie KOLOROWA WIZUALIZACJA DIETY to system pozwalający skutecznie zredukować masę ciała. Na podstawie kolorów i symboli graficznych przedstawia podstawowe zasady prawidłowego żywienia, uczy jak zdrowo się odżywiać, czyli jeść tyle ile potrzebuje nasz organizm. Metoda ta pomaga wprowadzić zmiany, które stopniowo powinny stać się naszym nawykiem. To zapewni utratę zbędnych kilogramów na stałe. W nagrodę zyskasz zgrabną i szczupłą sylwetkę, lepsze zdrowie i samopoczucie.

Zeszyt Żywienia i Aktywności

umożliwia wypracowanie zdrowych nawyków żywieniowych

Karta Wyników

pozwala na kontrolę postępów

Lista Zakupów

pomoże kupić tylko niezbędne produkty – to, czego nie kupisz, tego na pewno nie zjesz!

Przykładowe 7-dniowe Jadłospisy

dla diet 1000, 1200 i 1500 kcal

Katalogi Wartości Odżywczej i Energetycznej

produktów i gotowych potraw

Przepisy

na potrawy

Schudnij Zdrowo to propozycja pomocna w zrzucaniu zbędnych kilogramów.

P O L E C A M Y !

Mimo iż system GMJŚ-KWD jest dość złożony, warto opanować jego zasady, gdyż pozwala samodzielnie opracowywać jadłospisy w sposób dokładny i zgodnie z najnowszymi zaleceniami żywieniowymi.