7
paź.

Nauka Jogi Od Podstaw

Praktyka Jogi

Praktykę jogi najlepiej rozpocząć pod okiem doświadczonego nauczyciela. W jodze liczą się detale. Te z pozoru statyczne ćwiczenia wymagają precyzji, by przynieść pożytek, a nie kontuzję.

Weź udział w bezpłatnym kursie:

Nauka Jogi od Podstaw

To miesięczny kurs w formie 60 minutowych warsztatów, w których możesz wziąć udział bez wychodzenia z domu. Łączysz się przez link, który wysyłam na Twój adres e-mail.

Zaczynamy a Najbliższą Sobotę

07 października o godz. 10:00

Joga to proste ćwiczenia relaksacyjne, wzmacniające i rozciągające. Regularna praktyka pomoże ci odzyskać energię, wzmocnić kręgosłup, zrzucić zbędne kilogramy, zrelaksować się i poczuć lepiej. Nie potrzebujesz specjalnych przygotowań, wystarczy wygodny strój i trochę miejsca na matę.

Na kursie poznasz podstaw jogi – wyjaśnię i nauczę cię jak ustawić stopy, ramiona czy tułów w poszczególnych pozycjach, aby ćwiczenia wykonywać prawidłowo, z korzyścią dla twojego zdrowia i samopoczucia. Pokaże, kiedy i jak prawidłowo użyć pomocy aby wykonywanie ćwiczeń dopasować do twojej kondycji.  Zaproponuje pozycję zastępczą, jeśli czegoś nie będziesz mogła wykonać. 

W jodze nie chodzi o to, aby wszystko robić maksymalnie, ale o to, by wykonywaną pozycję dopasować do możliwości i kondycji Twojego ciała.

Co Znajdziesz w Kursie

4-5 Warsztatowych Sesji Jogi

Podczas kolejnych godzinnych sesji stopniowo przygotujesz się do rozpoczęcia regularnej praktyki jogi. Dowiesz się jak poczuć się pewniej ze swoim ciałem, jak wzmocnić i uelastycznić mięśni oraz jak wyciszyć myśli.

Metodyka Krok po Kroku

Dołączając do kursu nauczysz się jak krok po kroku wykonywać podstawowe pozycje aby wzmacniały Twoje ciało, podnosiły poziom energii i poprawiały samopoczucie.

3 Poziomy Wykonywanie Pozycji

Sama zdecydujesz jak wolisz wykonywać daną pozycję – w wariancie przygotowującym, podstawowym czy może wejść do pełnego wariantu.

Miłe Spędzenie Czasu i Dobra Zabawa

Przygotuj się raczej na nowe doświadczenie i miłe spędzenie czasu a nie na trudne wyzwanie. Bo to joga jest dla Ciebie abyś czerpała z niej same korzyści a nie Ty dla jogi aby forsować się do wykonywania zbyt skomplikowanych pozycji. 

Tematyka Warsztatów

1 Pozycje stojące;

2 Skręty w staniu i siadzie; 

3 Skłony do przodu;

4 Wygięcia do tyłu.

Chcesz Efektów? Zacznij Dziś!

Zaczynamy:

07 październik 2023r.

SOBOTA godz. 10:00

Jak Się Łączymy

1. WPISZ imię i adres e-mail do formularza.

2. POTWIERDŹ ZAPIS w wiadomości którą otrzymasz po zapisie na swój e-mail;

3. Jeśli używasz MESSENGER możesz dołączyć do czatu NAUKA JOGI Sobota 10:00, tam możesz pytać o wszystkie dodatkowe szczegóły;

4. Na 5 min. przed lekcją otrzymasz e-mail z LINKIEM przez który łączysz się na zajęcia;

5. Zajęcia potrwają 60 min.

Dowiedz się Więcej o Jodze

Kasia Vita Sana
Wspieram i motywuje kobiety do wprowadzania trwałych zmian i zrównoważonych nawyków na całe życie. Uczę, korzystając ze swojego graficznego systemu, jak z radością i łatwością się odżywiać, ćwiczyć oraz praktykować uważne jedzenie i pielęgnować pozytywne relacje z nim i samą sobą. Moja kolorowa wizualizacja diety uczy jak zostać swoim własnym dietetykiem i pomaga skutecznie osiągnąć oraz utrzymać prawidłową masę ciała.

Comments 2

 1. Ewa
  15 kwietnia 2023

  TAK

  1. Lagos
   20 kwietnia 2023

   Do zobaczenia w najbliższą sobotę Ewa 🙂

Napisz komentarz