[tdb_header_menu sub_tdicon=”td-icon-right-arrow” mm_align_horiz=”content-horiz-center” modules_on_row_regular=”20%” modules_on_row_cats=”25%” image_size=”td_324x400″ modules_category=”image” show_excerpt=”none” show_com=”none” show_date=”none” show_author=”none” mm_sub_align_horiz=”content-horiz-right” mm_elem_align_horiz=”content-horiz-right” menu_id=”5″ align_horiz=”content-horiz-center” text_color=”#666666″]
[tdb_header_menu main_sub_tdicon=”td-icon-down” sub_tdicon=”td-icon-right-arrow” mm_align_horiz=”content-horiz-center” modules_on_row_regular=”20%” modules_on_row_cats=”25%” image_size=”td_324x400″ modules_category=”image” show_excerpt=”none” show_com=”none” show_date=”none” show_author=”none” mm_sub_align_horiz=”content-horiz-right” mm_elem_align_horiz=”content-horiz-right” menu_id=”98″ width=”100%” align_horiz=”content-horiz-center” text_color=”#666666″ main_sub_icon_size=”9″ main_sub_icon_space=”5″]

O mnie

Hej! Hi! Ola!

Witam na moim blogu. Mam na imię Kasia i chcę podzielić się z wami moją pasją, którą jest zdrowy styl życia i podróże. Pochodzę z Polski, ale obecnie mieszkam i pracuję w Portugali. Od zawsze marzyłam, żeby mieszkać w pięknym, ciepłym kraju i dwa lata temu spełniłam to marzenie.

Jestem specjalistą ds. żywienia, dietetykiem i nauczycielem jogi. Opracowałam program kolorowego odchudzania (GMLK), który opisałam w książce Schudnij Zdrowo. Prowadziłam Centrum Przeciwdziałania Otyłości i Promocji Zdrowia Vita Sana, a w nim warsztaty skutecznego odchudzania. Teraz zaczynam pisać blog o odchudzaniu i nie tylko bo chce się podzielić z wami moją wiedzą, doświadczeniem oraz kolorową metodą w zdrowym i skutecznym odchudzaniu.

Po maturze nie wiedziałam jeszcze, że zdrowy styl życia będzie moją pasją, pracą i stylem życia. Najpierw kupiłam motocykl, zaczęłam studia na Uczelni Technicznej i z motoryzacją wiązałam moje plany na przyszłość. Aby kontynuować naukę na studiach dziennych skończyłam kurs dla instruktorów i otworzyłam Fitness Klub, od którego rozpoczęła się przemiana mojego stylu życia a w konsekwencji i zmiana wszystkich moich planów życiowych.

Praca w fitness klubie zaczęła przynosić mi coraz więcej radości i zadowolenia powodując, że po roku indeks Uczelni Technicznej

zamieniłam na indeks Akademii Wychowania Fizycznego a w kolejnym roku dołożyłam indeks Wydziału Żywienia Człowieka. Z każdym dniem żywienie i aktywność stawały się coraz bardziej moją pasją, której poświęcałam coraz więcej czasu. Zaczęłam uczęszczać na zajęcia jogi a po pewnym czasie na warsztaty dla nauczycieli. W grafiku w moim Fitness Klubie pojawiły się sesje jogi. Na studiach opracowałam graficzną metodę liczenia kalorii (GMLK), która w prosty sposób pomaga w prawidłowym komponowaniu codziennej diety. Wyposażona w zestaw kredek i prosty diagram stajesz się swoim własnym dietetykiem. Kolorowa dieta całkowicie zmieniła mój sposób odżywiania, pracując nad tą metodą sama schudłam i kilogramy nie wracały!! Pierwszy raz bez stosowania diety!!

To spowodowało, że Fitness Klub zamienił się w Centrum Przeciwdziałania Otyłości i Promocji Zdrowia Vita Sana, gdzie zaczęłam prowadzić warsztaty skutecznego odchudzania. Skutecznego i zdrowego, bo to było głównym celem, który postawiłam sobie już na studiach przygotowując program kolorowego odchudzania. Nie zakazy i nakazy, ale zmiana myślenia i podejścia do swojego stylu życia zapewniają ten sukces. Moim mottem jest: Zostaw odchudzenie tym którzy nie chcą być szczupli, ze mną przestaniesz się odchudzać i nauczysz się jak postępować, aby efekty odchudzania były trwałe. Mój program kolorowego odchudzania GMLK zaprezentowałam w książce „Schudnij Zdrowo”. Teraz zaczynając pisać blog o odchudzeniu i nie tylko chcę tę metodę przybliżyć tobie, bo moim zdaniem szczęśliwe życie zaczyna się od jedzenia.